biuro@zskania.pl | tel. 508 160 990              
O firmie

Nasza firma specjalizuje się w produkcji innowacyjnych maszyn i urządzeń. Naszym produktem sztandarowym są maszyny typu rozpakowywaczki. Ponad to jesteśmy producentem takich urządzeń jak: linie pakujące, roboty rozpakowujące, przenośniki, testery, zasypniki, zgrzewarki, składarki, giętarki oraz dowolnych maszyn dedykowanych.

Nasze liczne grono klientów docenia precyzję wykonania, profesjonalizm oraz szybki czas realizacji zamówienia.

Firma ZS Kania zajmuje się projektowaniem i produkcją maszyn dla różnych sektorów przemysłu. Nasze aplikacje pracują z powadzeniem w branżach motoryzacyjnych, meblowych, elektronicznych oraz przy produkcji tworzyw i granulatów.

Na życzenie klienta jesteśmy wstanie zaprojektować i wdrożyć rozwiązania, które obniżą koszty produkcji, a co z tym wiąże się poprawią konkurencyjność na rynku.

Druga gałąź naszej działalności to produkcja opakowań z:

  • tektury,
  • kartonu,
  • tworzywa.

U wielu klientów wprowadziliśmy kształtki tekturowe (tworzywo, karton), które znacząco obniżają koszty pakowania, a zarazem pozytywnie wpływają na walory estetyczne danego produktu jak i pełnią funkcję ochronną przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Stale się rozwijając i doskonaląc technologię działamy na rynku nieprzerwanie od 2002 roku. Sukces naszej firmy oparty jest na doświadczeniu naszej kadry, rzetelności i fachowości. Firmę naszą wyróżnia innowacyjność i indywidualne podejście do każdego projektu.

Paletyzator model PL-1500
10.05.2013r.
Nowy projekt paletyzatora pozwoli na obniżenie kosztów i szybszą realizację aplikacji.

Wszystkie prawa zastrzeżone ZS Kania © 2013   |   Realizacja: yStudio